Arrestohet një person nga Tetova, dërgohet në burg për vuajtje të dënimit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

15/02/2022

Ministria për Punë të Brendshme njofton se gjatë ditës së djeshme zyrtarë policorë nga SPB-Tetovë kanë privuar nga liria 34 vjeçarin Xh.F.

Sipas njoftimit të policisë ndaj presonit në fjalë ishte lëshua urdhër arrest përmes të cilit kërkohej për vuajtje të dënimit me burg. Pas arrestimit ai është dërguar në burgun e Tetovës për vuajtje të dënimit të mbetur.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

donaldtrump

Gjykata e Lartë vendos pro Trampit, ish-presidenti: Fitore e madhe për Amerikën

okb

Shefi i OKB-së: Dhjetëra fëmijë po vdesin nga uria dhe dehidratimi në Gaza, gjendja është e frikshme

Klinika-Infektive-Shkup

Komisioni për sëmundje infektive do të mbajë mbledhje, 123 raste të kollës së mirë në Shkup

moti-1

Ky është parashikimi i motit për ditën e sotme

bislimi-petkovic-lajcak

Lajçak sot në Prishtinë, takon Bislimin për zbatimin e Marrëveshjes Bazike

sela-taravari

Taravari sfidon Selën: Dilni vetë, unë jam i gatshëm t’i nënshkruaj ato lista që do më sillni dhe do t’i vulosi që të merrni pjesë në zgjedhje!

abazoviq dritan

Abazoviq: Tash shqiptarët në Mal të Zi nuk e ngrisin më flamurin edhe pse kanë të drejtë

Afrim Gashi

Gashi tregon arsyet se pse u bashkua opozita shqiptare

IMG_9532

Sela nga Saraji: Nuk e përkrahim Arben Taravarin për president

INFO

NA NDIQ