Arrestohet një qytetar i Velesit në Ohër për posedim të marihuanës

INA
INA

18 Gusht, 2023

Nënpunës policorë të Departamentit për Trafikim të Paligjshëm me Drogë në SPB Ohër, dje e kan privuar nga liria personin T.A. (28) nga Velesi, me qëndrim të përkohshëm në Ohër.

Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë se gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, është gjetur dhe konfiskuar marihuanë.

I akuzuari është ndaluar në stacionin policorë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vlora citaku

Vlora Çitaku: Sot jam me kryeministrin Kurti

policia-haracine

Vrasje e dyfishtë në Maqedoni, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

vucic-2

Vuçiq në siklet nga gazetarja që e pyeti ku i mori armët dhe uniformat grupi terrorist

Afrim Bunjaku

Nesër ditë zie në Kosovë, në nderim të policit të vrarë

hovenier qemal minxhozi

Ambasadorët e SHBA-ve dhe Shqipërisë ndezën qirinj në nderim të policit të vrarë, Afrim Bunjaku

vucic

Viktimizohet Vuçiq, sërish manipulon, ja çka thotë për sulmin terrorist në veriun e Kosovës

policia-kosoves

Njësia Speciale hyn brenda manastirit të Banjskës

Radomir pocuca terrorist serb

Ky është njëri nga terroristët e vrarë serb në manastirin e Banjskës!

Sali Berisha

Berisha: Policia e Kosovës asgjësoi 8 terroristë

INFO

NA NDIQ