Arrestohet plaçkitësi i barnatores në Shkup

Iliria News Agency
Iliria News Agency

23/02/2022

Arrestohet personi i cili dyshohet se dje rreth orës 21:15 në bulevardin “Boris Trajkovski” ka plaçkitur një barnatore, përcjell TV21. Nga Ministria e Punëve të Brendshme njoftojnë i njëjti është arretuar rreth orës 21:40 në rrugën “Hristo Tatarqev” në Shkup.

“Ai dyshohet se rreth orës 21:15 në një barnatore në Blv. Boris Trajkovski, ka përdorur forcë ndaj punonjësit dhe ka tentuar t’i marrë para nga qarkullimi ditore. F.M. është ndaluar në stacionin policor dhe i janë konfiskuar sendet që kanë të bëjnë me krimin”, thuhet mes tjerash në njoftimin MPB-së.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bota-rrezik globi toka

Shënohet Dita e planetit Tokë

ZEQIRIJA-IBRAHIMI-696x462-696x430-1

Ibrahimi: Pavarësisht se kush me kë e bën qeverinë, me rëndësi është ta pensionojmë BDI-në

veri

DW/ Kosova: Përgjegjës Beogradi për dështimin e votimeve në veri

mickoski ali ahmeti

Mickoski i’a kthen porosinë Ahmetit

uck-vrasje

Veteranët e UÇK-së porosi Grubit: Nuk lejojmë shkeljen e flamurit kombëtar! (VIDEO)

zgjedhje maqedoni

Në zgjedhjet presidenciale të drejtë vote kanë 1.814.317 votues

xavi cavi

Xavi nuk përmbahet për humbjen në El Clasico: Është e vetmja gjë që kërkova para ndeshjes

Sali Berisha

Berisha, për “RAI 3”: Nuk akuzohem për korrupsion, jam nën hetim për arsye politike

kandidatet president maqedoni zgjedhjet

Dita e fundit e fushatës për zgjedhjet presidenciale, në mesnatë heshtja zgjedhore

INFO

NA NDIQ