Arrestohet rrëmbyesi i nipit të Ljube Boshkoskit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

9 Mars, 2023

Policia ka arrestuar dy persona të cilët dyshohet se kanë rrëmbyer Samoil Kostadinovskin, nipin e Ljube Boshkoskit, njofton “A1on”.

Të arrestuarit së bashku me kallëzimin penal ndaj tyre i janë përcjellë gjyqtarit të procedurës paraprake, i cili sot duhet të vendosë nëse do të caktojë ndalimin e tyre.

Samoil Kostadinovski u raportua i zhdukur nga vëllai i tij. Ai është nipi i vëllait të Violetës, gruas së Ljube Boshkoskit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_2044

E fejuan kur ishte vetëm 4 vjet, historia e pabesueshme e gruas: 18 vjet jam martu, ai i ka pas 15, fëmijë u kanë

IMG_2041

Haziri me akuza: Qeveria Kurti shkaktoi krizën e 7-të me Veriun gjatë mandatit të saj

IMG_2043

Shea: Veriu çështje e brendshme e Kosovës, punoni me BE-në e SHBA-në dhe mos e humbni besimin

mesi-argentina

Gazetari argjentinas zbulon të ardhmen e Messit

kurti vucic

Kurti thotë se dhunën në veri e shkaktuan grupet fashiste, pjesë e listës së pagave të Serbisë

kurti kfor

Komandanti i KFOR-it: Albin Kurti ka bërë veprime të njëanshme

cigare-750x430

Shqipëria, e fundit në rajon për kultivimin e duhanit

vucic

Mediat kroate: Vuçiq me video-adresim gati si Millosheviqi në vitin 2000

policia-itali

Sherr mes bandave në Itali, plagosen 3 shqiptarë

INFO

NA NDIQ