Arrestohet shpërndarësi i drogës në Shkup

Iliria News Agency
Iliria News Agency

11/01/2022

Ministria e Punëve të Brendshme njofton se pas mesnate është arrestuar një shpërndarës i drogës në Shkup, përcjell TV21. Arrestimi ka ndodhur në rajonin e Gjorqe Petrovit.

“Është arrestuar M.O.(40) nga Shkupi, pasi tek ai janë gjetur marihuanë, materie e bardhë, tableta, peshore digjitale dhe një thikë”, theksojnë nga MPB.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

438237609_7297035567018411_5241735204519391833_n-1-780x470

BDI-ja nisi festën në Sheshin Skënderbeu në Shkup, Grubi: Fitoi UÇK-ja dhe Ali Ahmeti

lluka

Llukarevska: Stevo Pendarovski shkon në raundin e dytë

tetove

BDI feston në Tetovë

Zgjedhje votime vota Maqedoni

Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

arber

Ademi: Sot populli foli

Bilall Kasami

Kasami: Dalja e votuesve e lartë, po tregohet vendosmëri për ndryshim

vlen

VLEN: Në Likovë vjedhje masive të votave, mbushje dhe treni bullgar

MPB-policia-maqedonise

Arrestohen pesë persona, fotografuan fletëvotimet

kumanove hotel kristal

Mbyllet vendvotimi 1075 në Gjimnazin e Kumanovës

INFO

NA NDIQ