Arrestohet shqiptari në Qafë Thanë e kërkonte Interpoli

0

Dje, më 14 prill 2019 në ora 13: 15 në pikën kufitare “Qafë Thanë”, gjatë kontrollit të 46 vjeçarit Z.C nga Republika e Shqipërisë,ai ka rezultuar se ka qenë i kërkuar nga Interpoli,njoftojnë nga policia.

46 vjeçari u arrestua dhe u dorëzua Në stacionin e policisë në Strugë për procedime të mëtutjeshme.