Arrestohet tetovari që rrahu vëllain e tij

INA
INA

12 Korrik, 2023

Nga SPB-Tetovë njoftojnë se gjatë ditës së djeshme është arrestuar një 34-vjeçar nga Tetova pasi i njëjti është raportuar nga vëllai i tij për sulm fizik.

“Pjesëtarët e policisë të SPB-Tetovë, mbrëmë (11-korrik) rreth orës 15:15 kanë privuar nga liria 34-vjeçarin B.A. nga Tetova i cili ishte raportuar nga vëllai i tij 30-vjeçar se e kishte sulmuar fizikisht një orë më parë. Rasti është duke u zbardhur dhe dokumentuar”, thuhet në njoftimin e SPB-Tetovë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-22-00-08-01-741-edit_com.facebook.katana

Ndërron jetë Musadik Pajaziti i Grupit të Kumanovës

Screenshot_2023-09-21-23-35-55-588-edit_com.facebook.katana

Ringjallet “Ilirida”

higjiena komunale shkup protest

Këshilltarët e ASH-së rrëzojnë vendimin e Maznevës, rikthejnë në punë punëtorët e NPK “Higjiena Komunale” Shkup

IMG_5173

Kasami takim me Lazim Destanin, çka u dakorduan?

policia-1-1-1392x766

Dramë në Shkup: Përleshen fizikisht dy kinezë

harta-komunat-shqiptare-maqedoni

“Struga dhe Çairi më së paku premtime të mbajtura”/14 komuna shqiptare “nën thjerrën” e IDEA-s

IMG_5172

Fronti Evropian? – Hoxha: Nuk duhet hedhur si ide, jemi të hapur të bisedojmë!

IMG_5169

Taravari: Aleanca ka besueshmëri stabile në elektorat

IMG_5171

Spitali i Kumanovës me drejtore të re

INFO

NA NDIQ