Arrestohet tetovari, sulmoi fizikisht gruan e tij

INA
INA

12 Shtator, 2023

Mbrëmë (12-shtator) gjysmë ore pas mesnatës, efektivët e policisë të SPB-Tetovë kanë privuar 35-vjeçarin L.Z. nga një fshat i Tetovës, i cili më parë ishte raportuar se rreth orës 23.00 kishte sulmuar fizikisht gruan e tij 28-vjeçare.

Ai është mbajtë në Stacionin Policor të Tetovës për pastrimin dhe dokumentimin e çështjes dhe kundër tij do të përgaditet parashtresë
përkatëse.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-28-22-20-50-209-edit_com.android.chrome

“Unë të kapi për fyti”, “Kur ta nxo, e shkeli në fyt”, eskalon situata në studio, nervozohet analisti Astrit Gashi

Screenshot_2023-09-28-21-52-07-885-edit_com.facebook.katana

Vdekja e të riut shqiptar në kufirin me Serbinë, reagon familja Muçiqi

albulena haxhiu3

Edhe Albulena Haxhiu i përgjigjet kryeministrit Rama

adnan-neziri

Neziri: VMRO-ja ka mbështetur ligjin për Amnisti në takimin me ministrin Lloga

spartak

Avokati Ngjela zbërthen skenarët e Vuçiçit

rama kurti

‘KFOR të marrë nën kontroll veriun’/ Kurti i përgjigjet Ramës

kovacevski talat xhaferi kuvend

Kovaçevski: Nuk do të ketë amnisti për të dënuarit e rastit “Monstra”

burgu-idrizove

Ligji për amnisti në Maqedoni, pritet lirimi i 286 të burgosurëve

Canak

Çanak tronditë Serbinë: Grupet kriminale u mbështetën nga qeveria e Serbisë

INFO

NA NDIQ