Arrestohet vjehrra nga Tetova, kërcënoi me jetë nusen!

Picture of ina-online
ina-online

27/06/2023

Zënka familjare mes vjehrrës dhe nuses në një fshat të Tetovës, ka përfunduar në buletinin e policisë, përcjell KlanM.

Nusja e moshës 43 vjeçare ka denoncuar në polici se vjehrra e saj 65 vjeçare e ka kërcënuar me jetë. Pas kallëzimit, policët nga SPB-Tetovë e kanë arrestuar 65 vjeçaren dhe e kanë shoqëruar në stacion.

“Dje (26-qershor) rreth orës 16:00, në një fshat të Tetovës, punonjësit e policisë së SPB- Tetovë kanë privuar nga liria 65-vjeçaren H.R, e cila paraprakisht ishte denoncuar nga nusja e saj 43-vjeçare, se ajo është sjellur në mënyrë agresive dhe e kishte kërcënuar për jetën e saj. Ajo është ndaluar në komisariat dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj të akuzuarës do të vijojë parashtresa përkatëse”, thuhet në raportin e MPB-së./KlanMacedonia

TË FUNDIT
4 orë
LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!
4 orë
VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje
4 orë
Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar
4 orë
I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!
4 orë
VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

ME TE LEXUARA

1 ditë
Protesta në Shkup, thirrje për lirimin e ish-ushtarit të UÇK-së, Blerim Ramadani
18 orë
Vrasje e trefishtë në Memaliaj në Shqipëri
7 orë
Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!
1 ditë
Haxhiu s’i beson Serbisë se është vrarë Faton Hajrizi, e dënon vrasjen e policit në Lloznicë
10 orë
Qytetarët ankohen për produkte të prishura dhe me afat të skaduar!
5 orë
Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”
1 ditë
BDI: VLEN me shpifje tentojnë të mbulojnë tradhëtinë e madhe ndaj shqiptarëve

LEXO MË SHUMË

mickoski djali

LSDM: 20 000 euro për udhëtimin komod të Mickoskit dhe ministrave në Uashington!

vmro-bdi

VMRO-DPMNE: BDI kur s’është në Qeveri për të vjedhur, krijon çështje etnike dhe ndarje

Aksidenti-600x360

Aksident i rëndë në autostradën Tetovë-Shkup, 4 të lënduar

moti Vapa nxehti temperaturat

I nxehti ekstrem në vend/ Java e ardhshme sjell uljen e shumpritur të temperaturave!

vlen

VLEN formoi një organ tjetër të përbashkët

adnan azizi

Azizi: Ruani paratë për avokatët që duhet tu mbrojnë për krimin, mos i harxhoni për politika ditore!

tvsh-ime

Ja kur fillon pagesa nga “TVSh-ja ime”

Kim Mehmeti

Pa shqiptarët në të, Maqedonia jo vetëm emrin e flamurin, por do e ndryshonte edhe pamjen!

mickoski orban

Huamarrja nga Hungaria/ Mickoski: Orbani mik i vërtetë, Hajredini dyshon për kapacitetet e shtetit që t’i menaxhojë huamarrjet!

INFO

NA NDIQ