Arsenal do të largojë tre yjet e saj duke siguruar 140 milionë euro

Picture of ina-online
ina-online

28/05/2024

Klubi i Futbollit Arsenal tashmë po bën planifikime për sezonin e ardhshëm dhe trajneri Mikel Arteta është gati të sakrifikojë tre lojtarë për të fituar para nga nënshkrimet.

Siç raportojnë burime të shumta, nga klubi do largohen Tomas Parti, Fabio Vieira dhe Gabriel Jesus.

Është interesante se Arsenali nuk shpenzoi shumë pak para për lojtarët e lartpërmendur, Vieira dhe Jesus mbërritën në verën e vitit 2022 për 35 dhe 52 milionë euro respektivisht, ndërsa Partey mbërriti në vitin 2020 për 50 milionë euro.

TË FUNDIT
2 orë
Gjimshiti: “Kemi lindur në shtete të tjera, por në shtëpi ndiqnim zakonet dhe traditat shqiptare”
3 orë
Itali-Shqipëri, FSHF vjen më një lajm të rëndësishme për tifozët shqiptarë
3 orë
Jasir Asani është njeriu gol, ja si luan Shqipëria në Europian sipas prestigjozes “Marca”
3 orë
Kombëtarja edhe pak orë para përballjes me Italinë, ja çfarë thotë Sylvinho?
3 orë
Gjermania nis me këmbë të mbarë, fitore të thellë 5:1 me Skocinë

ME TE LEXUARA

2 orë
Gjimshiti: “Kemi lindur në shtete të tjera, por në shtëpi ndiqnim zakonet dhe traditat shqiptare”
16 orë
Formacioni i mundshëm, ja si pritet të rreshtohet Shqipëria kundër Italisë
12 orë
Serbët druhen nga prania e madhe e shqiptarëve në Gjermani, media kroate habit
11 orë
Mbi 50 mijë shqiptarë pritet të ndjekin ndeshjen në Gjermani, ndërkaq italianë më pak se 10 mijë!
11 orë
Donarumma paralajmëron Italinë: Ndaj Shqipërisë duhet 100%, kundërshtari më i rrezikshëm
11 orë
“Franca favorite në Euro 2024, por në garë është edhe Italia”
11 orë
Ndeshja ndaj Kroacisë, probleme për Spanjën, mungon lojtari
17 orë
“Uragani KUQEZI”/ Mbi 50 mijë shqiptarë do jenë në ndeshjen e Kombëtares me Italinë në “Signal Iduna Park”
3 orë
Gjermania nis me këmbë të mbarë, fitore të thellë 5:1 me Skocinë

LEXO MË SHUMË

Berat-GJimshiti-82828-780x470

Gjimshiti: “Kemi lindur në shtete të tjera, por në shtëpi ndiqnim zakonet dhe traditat shqiptare”

shqiptaret plisa tifozet kuq e zi

Itali-Shqipëri, FSHF vjen më një lajm të rëndësishme për tifozët shqiptarë

jasir asani

Jasir Asani është njeriu gol, ja si luan Shqipëria në Europian sipas prestigjozes “Marca”

Sylvinho silvinjo

Kombëtarja edhe pak orë para përballjes me Italinë, ja çfarë thotë Sylvinho?

IMG_3097

Gjermania nis me këmbë të mbarë, fitore të thellë 5:1 me Skocinë

spanja

Ndeshja ndaj Kroacisë, probleme për Spanjën, mungon lojtari

franca-fitore-

“Franca favorite në Euro 2024, por në garë është edhe Italia”

donaruma

Donarumma paralajmëron Italinë: Ndaj Shqipërisë duhet 100%, kundërshtari më i rrezikshëm

tifozat kuq e zi

Mbi 50 mijë shqiptarë pritet të ndjekin ndeshjen në Gjermani, ndërkaq italianë më pak se 10 mijë!

INFO

NA NDIQ