Arsovska do të marrë drejtimin e partisë Alternativa e Re

INA
INA

17/01/2024

Konventa për promovimin e kryetares së Qytetit të Shkupit, Danella Arsovska për kryetare të re të partisë politike Alternativa e Re është njoftuar për sonte në Shkup.

“Kemi nderin t’ju ftojmë në Konventën për promovimin e kryetares së re të partisë politike Alternativa e Re Danella Arsovska. Konventa do të mbahet sot 17.01.2024 (e mërkurë) në orën 18, në Sallën e Kristaltë “Kontinental”, qëndron në ftesën për konventën e partisë.

Konventa, sipas paralajmërimit, do të mbahet në hotelin “Kontinental” me fillim në ora 18.

Arsovska në një intervistë televizive më 5 janar informoi se po përgatitet të formojë parti politike, por nuk u përgjigj direkt nëse mund të pritet pjesëmarrja e kësaj partie politike në zgjedhjet e ardhshme parlamentare të caktuar për në maj të këtij viti.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Instituti “Arben Xhaferi”: Bujar Osmani ka shkelur ligjin shtatë herë radhazi brenda një viti duke i mbajtur të fshehura shpenzimet e tij si Ministër i jashtëm

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

Qeveria talat xhaferi

Qeveria konstatoi dhe miratoi tekstin e Strategjisë kombëtare për zhvillim 2024-2044

naim-bajrami

Krahu i Selës i ASH-së vetë apo koalicionim për zgjedhjet, flet Bajrami

Ageler

Ageler: Diskursi i fushatës të fokusohet në çështje esenciale, jo në sulme personale

IMG_9337

Banorët e nisin vetë shkollën shqipe në Nerovë të Krushevës

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

INFO

NA NDIQ