Vendimet e Kurtit i përkrahin 45% diaspora, 30% të Maqedonisë…dhe vetëm 10% kosovarë

INA
INA

02/06/2023

Arta Avdiu

Kurti perkrahjen me te madhe per vendimet e tij te njeanshme ne veri pavaresisht pasojave i pati:

45% nga ata qe jetojne ne diaspore.
30 % nga shqiptaret e Maqedonise.
15% nga shqiptaret e Shqipnise.
10 % nga Kosova (ketu hyjne e militantet dhe analistet e tij).

Vete jetojne ne shtete me paqe dhe stabilitet, hajt ne Kosove te bejme eksperimente. :p

*postim në facebook

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

pacolli pasuria

Pacolli akuzon “disa njerëz” se po tentojnë ta ngatërrojnë publikun rreth vrasjes së Liridonës

liridona

Publikohet video nga restoranti ku Naimi i çoi fëmijët dhe Liridonën pak para vrasjes

granit plavaa

Videoja e Granit Plavës, i dyshuari për ekzekutimin e Liridonës, kur hyn në restorant

Screenshot_2023-12-09-19-38-51-489_com.android.chrome-edit

Ky është personi i katërt që u arrestua sot për vrasjen e Liridona Ademajt

lumir ldk gazetaret

LDK zgjedh Kryesinë e re, këta janë emrat e nënkryetarëve dhe anëtarëve

Liridona ademaj

Motra e Liridonës nxjerr një pjesë nga biseda me të ndjerën, ja si shprehej viktima për gratë e shtypura (foto)

babai-770x433-1-1-750x430

“Ne kërkojmë gjak”! Babai i Naim Murselit: Erdhën dy veta, nëse duan le të më vrasin

Screenshot_2023-12-08-21-30-32-321_com.android.chrome-edit

Ambasadori i Suedisë vjen me deklaratën e fundit për vrasjen e Liridonës

Naim Murseli Liridon

“Tentativa të tjera për të vrarë Liridonën”- Lala befason me deklaratën: Ja pse nuk i besoj babait të Naimit!

INFO

NA NDIQ