Arta Bilalli Zendeli: Beteja do të vazhdojë deri sa të sigurohen 80 deputetët

INA
INA

18 Gusht, 2023

Deputetja e BDI-së, Arta Bilalli Zendeli para fillimit të seancës së kuvendit tha se sot nuk do të votohen ndryshimet kushtetuese në Kuvend, por se do të fillojë procesi.

“Mendojë se beteja do të vazhdojë derisa të sigurohen 80 deputetët sepse është shumë moment i rëndësishëm, sepse është shumë proces i rëndësishëm, proces për të cilin tentojmë që para 30 viteve. Për këtë shkak nuk duhet ta humbim këtë moment”, ka deklaruar deputetja e BDI-së, Arta Bilall Zendeli.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

vucic

Vuçiq tregon se sa forca i ka në kufi me Kosovën

Blerim-Latifi

Ikën cullak n’Serbi (FOTO)

Screenshot_2023-09-30-17-32-39-370-edit_com.facebook.katana

Pilotja amerikane që bombardoi Serbinë për 200 orë rresht

nato-1

Këto janë instrumentet e NATO-s për stopuar Serbinë

IMG_5631

REL: Vërehet lëvizja e një kolone ushtarake në jug të Serbisë (FOTO)

IMG_5630

Radojçiq shfaqet në publik, shkon në Ministrinë e Brendshme!

pendarovski-nato

Pendarovski: Mirë që Maqedonia, Mali i Zi dhe Shqipëria janë anëtarë të NATO-s, që të parandalohet konfrontimi ndërmjet ushtrisë së Kosovës dhe Serbisë

michael roth

Ushtria serbe afër kufirit të Kosovës, ish-ministri gjerman: Ku dreqin është BE-ja?

Screenshot_2023-09-30-13-54-28-023-edit_com.facebook.katana

Ish-eprori i FSK: Kryeministër Kurti mos u bë kaq i lig, shumë i lig

INFO

NA NDIQ