Arta merr vëmendje me videon e fundit nga palestra

0

Arta Nitaj është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk heziton t’i ekspozojë format trupore, shkruan lajmi.net.

Ajo së fundi publikoi një video nga palestra, ku shfaqet duke u ushtruar dhe e gjithë vëmendja ishte tek fiziku i saj.

Arta ishte veshur në veshje sportive, të cilat ia theksonin format trupore asaj.

Për ndryshe, ajo në secilin imazh që e ndan me ndjekësit pranon komente të shumta, mes tyre edhe ato lidhur me fizikun. /Lajmi.net/