Arta Nitaj thekson format trupore me veshjen e ngushtë nga palestra

0

Arta Nitaj duket joshëse në foton e fundit.

Aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj nuk po i ndahet palestrës, shkruan lajmi.net.

Ajo ka arritur që falë ushtrimeve të vazhdueshme të krijoj forma të përkryera trupore dhe nuk e ka ndërmend të ndalet.

Arta njihet edhe për pozat atraktive që i poston në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Së fundmi e ka publikuar një imazh nga palestra, foto në të cilën veshja e ngushtë i ka theksuar format trupore.

Emri i saj së fundmi ka qenë shumë i lakuar në media për shkak të arsyeve të ndryshme./Lajmi.net/
arta