Arta tregon pse u largua nga ‘On Records’

Dikur ishte pjesë e labelit të njohur kosovar ‘On Records’.

Por, Arta Memedi tashmë ka ndërruar menaxhment dhe bashkëpunëtor dhe së fundmi ka lansuar këngën e re ‘Bashkë’ që po i ecë mjaft mirë, shkruan lajmi.net

E ftuar në emisionin ‘Wazzup’ këngëtarja ka treguar arsyet e largimit nga On Records.

Se çka tha Arta, e kuptoni në videon më poshtë./Lajmi.net/