Artan Grubit i refuzohet viza për në SHBA, ja kush e thotë?!

ina-online
ina-online

10/01/2024

Sekretari i Përgjithshëm i Lëvizjes Besa, Adnan Azizi, përmes një statusi në Facebook, ka shkruar se zv.kryeministrit të parë Artan Grubit, i është refuzuar viza për të udhëtuar drejt Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përcjell Lajmpress.

“Artan Grubit i refuzohet viza për në SHBA.
Bekim Neziri shkakton dhunë në M-NAV, për çka shqetsohet edhe NATO. Ambasadori i BE-së kërkon të hetohet puna në M-NAV.
Ambasadori i Holandës ja thotë në sy Ali Ahmetit se e kanë flliq punën në gjyqësor.
Drini blen Soravinë, arrestohet për petarda. Kazinot hapen në çdo qosh. Krimi lulzon.
Ky është “Fronti Europian”!”, ka shkruar Azizi./Lajmpress

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Instituti “Arben Xhaferi”: Bujar Osmani ka shkelur ligjin shtatë herë radhazi brenda një viti duke i mbajtur të fshehura shpenzimet e tij si Ministër i jashtëm

Kamionet-1-520x360-1

Pasaporta më shpejt për shoferët e kamionëve dhe autobusëve

Qeveria talat xhaferi

Qeveria konstatoi dhe miratoi tekstin e Strategjisë kombëtare për zhvillim 2024-2044

naim-bajrami

Krahu i Selës i ASH-së vetë apo koalicionim për zgjedhjet, flet Bajrami

Ageler

Ageler: Diskursi i fushatës të fokusohet në çështje esenciale, jo në sulme personale

IMG_9337

Banorët e nisin vetë shkollën shqipe në Nerovë të Krushevës

Arben Taravari

Taravari: Faliminderit, në një kohë rekord nënshkruat për kandidaturën time për President!

urim etemi bilall kasami

Kasami prezanton prurjen e radhës në Lëvizjen BESA

lsdm mitrevski kovacevski zecevic kryesia

LSDM dorëzon në Kuvend propozim-ligjin kundër rritjes së pagave për funksionarët

INFO

NA NDIQ