Artan Hoxha: Bigbrother do të mbyllet zyrtarisht pasi…

Iliria News Agency
Iliria News Agency

29 Mars, 2023

Kompania holandeze që mban firmën e prodhimit të spektaklit “Big Brother”, ka kërkuar mbylljen e emisionit në Shqipëri. Kështu është shprehur mbrëmjen e djeshme gazetari Artan Hoxha, teksa ka folur për sulmin me armë ndaj televizionit kombëtar Top Channel.

Sipas tij, duke qenë se është cënuar siguria është kërkuar dhe mbyllja e programit.

“Sot diskutohej kompania, Endemol, që i ka dhënë ekskluzivitetin Top Channel për Big Brother. Është cënuar siguria. Kërkon ta mbyllë.

Ti e pe, njeriu që dha të dhënat e para ishte Qetsori, është nga Vlora ai. Duket vlonjati sepse është mësuar. Të ishte në Tiranë do të na kishte thënë janë zjarrfikëse. Por, të flasim për sigurinë, kemi hetuesit më të mirë në kryeqytet”, u shpreh Artan Hoxha në emisionin “Opinion”.

Kompania holandeze që mban firmën e prodhimit të spektaklit “Big Brother”, ka kërkuar mbylljen e emisionit në Shqipëri. Kështu është shprehur mbrëmjen e djeshme gazetari Artan Hoxha, teksa ka folur për sulmin me armë ndaj televizionit kombëtar Top Channel.

Sipas tij, duke qenë se është cënuar siguria është kërkuar dhe mbyllja e programit.

“Sot diskutohej kompania, Endemol, që i ka dhënë ekskluzivitetin Top Channel për Big Brother. Është cënuar siguria. Kërkon ta mbyllë.

Ti e pe, njeriu që dha të dhënat e para ishte Qetsori, është nga Vlora ai. Duket vlonjati sepse është mësuar. Të ishte në Tiranë do të na kishte thënë janë zjarrfikëse. Por, të flasim për sigurinë, kemi hetuesit më të mirë në kryeqytet”, u shpreh Artan Hoxha në emisionin “Opinion”.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi koncert

Luiz Ejlli hap biznes të ri

geti-vivien

Pajtohen Vivi e Getinjo, kapen mat në Ferizaj (FOTO)

efi mikela2

Merr fund miqësia e ngushtë mes Efit dhe Mikelës?

kristi

Kristi: E dashura që kam tani është më e bukur

mema

‘Larg qoftë të jem serbe’, reagon ashpër Dojna Mema

KIARA dasma luizi

Luizi rezulton akoma beqarë (dokument)

stresi

Situata në Veri, reagon Stresi: “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”

nita

Protagonist në videoklipin e saj të ri, Shpati tregon sa e ka paguar Nita

luizi per fansat

Kjo video po bën xhiron e rrjetit, Luizi takohet me gjyshin e Kiarës?

INFO

NA NDIQ