ASH: Një pjesë e madhe nga dega e Besës në Gostivar kalon në strukturat tona (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

1 Prill, 2023

Anëtarë dhe simpatizantë nga dega e Lëvizjes BESA në Gostivar, nga sot i janë bashkangjitur degës së ASH-së në këtë qytet.

Kjo bëhet e ditur në një komunikatë të ASh-së.

“Në një fotografi të publikuar nga kreu i ASH-së dhe i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, shihen 15 persona, kryetarë të nëndegëve të ndryshme, të cilët ai i ka pritur në takim. Fotografinë e përbashkët të publikuar në rrjetet sociale, e kanë titulluar: “E dhamë Besën për fitore të ardhshme në Gostivar! Kujtojmë se procesit të kalimit nga dega e Besës te dega e Aleancës për Shqiptarët, i paraprin kalimi i katër personaliteteve fillmisht, për të vijuar sot me këtë numër të madh”, thekson ASH.

https://www.facebook.com/aleancagv/posts/591595402994452

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

escobar

Escobar: SHBA-ja është përkrahësja më e madhe e Kosovës, po kërkoj vetëm të dëgjohemi

kasami

Kasami: Nuk isha i ftuar në 21 vjetorin e BDI-së! Ali Ahmeti të largohet nga politika (VIDEO)

fitor jakupi

Fitor Jakupi shpall kandidaturën për degën e BDI në Kumanovë

kfori ushtria turke

Forcat komando turke në veri të Kosovës, Spahiu: Ka impakt të rëndë tek serbët

rusia

Plas lufta civile në Rusi? Meçollari: Ushtria ruse dhe Wagner nuk e duan njëra-tjetrën, ka nisur rebelimi

lajcak escobar kurti

Përfundon takimi, Escobar dhe Lajçak 3 kushte për Kurtin

dash-1

Tentuan ta destabilizojnë Ballkanin, SHBA-ja sanksionon shtatë rusë

Pence Mike Pence

Pence kandidon për zgjedhjet presidenciale 2024 në SHBA

mesi-paris

FOTO/Takimi sekret për Messi-n, i ati i yllit argjentinas bisedë me Presidentin Laporta

INFO

NA NDIQ