ASH: Po konsolidohemi dhe fuqizohemi në Tetovë

INA
INA

18/12/2023

Aleanca për Shqiptarët (ASH) ka filluar takimet me aktivistët në qytetin e Tetovës për t’u konsoliduar dhe fuqizuar më tepër.

“Një takim joformal me aktivin politik të Aleancës për Shqiptarët – Tetovë, bashkë me Kryetarin e partisë z Arben Taravari. Një bisedë miqësore dhe konstruktive me aktivistët rreth aktualiteteve politike, si dhe biseda dhe sygjerime për fuqizimin dhe konsolidimin e mëtutjshëm të subjektin tonë në Tetovë. Vazhdojmë…”, thuhet në njoftim. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

grubi ahmeti merko

Dega e BDI-së në Strugë a do ta pranojë Ziadin Selën si bartës të listës së përbashkët për deputetë, flet Shaqiri?

gazmend hoxha tasevski

Policia e Kosovës dhe e Maqedonisë së Veriut bashkë në luftën kundër krimit ndërkufitar

krenar lloga

Lloga: Gjykata të veprojë njëjtë edhe me rastet tjera ku ka pasur shkelje të afateve kushtetuese

Abdush Demiri

Abdush Demiri nga opozita shqiptare u zgjodh anëtar i KSHZ-së

Talat Xhaferi

VLEN: Talat Xhaferi tradhtoi universitetet shqiptare, edhe si kryetar kuvendi, edhe si kryeministër

Kuvendi Parlamenti maqedonise

Parlamenti nuk votoi zgjatjen e vlefshmërisë së pasaportave të vjetra

lirim shabani jusuf ut

Universiteti i Tetovës dhe Agjencia e Barnave dhe Pajisjeve Mjekësore (MALMED), nënshkruan memorandum bashkëpunimi

Oher

Paralajmërime të rrejshme për bombë në disa objekte në Ohër

Mladen cadikovski

Çadikovski në “Poligraf”: Të mos lejojmë të keqpërdoremi, gazetarët të kontrollojnë informacionet që vijnë nga politikanët

INFO

NA NDIQ