Aleanca për Shqiptarët s’ka qenë, s’është dhe s’do të jetë kurrë derivat i BDI-së

ina-online
ina-online

10 Gusht, 2023

Pas reagimeve nga Lëvizja Besa, Alternativa dhe Lëvizja Demokratike në lidhje me deklaratën e kreut të ASH-së, Arben Taravari, i cili e qaujti derivat të BDI-së frontin opozitar, kanë reaguar sërish nga ASH.

Nga kjo parti thonë se s’kanë qenë, s’janë dhe s’do të jenë kurrë derivat i BDI-së.

“Na mbetet vetëm ta përsërisim se partitë tjera aktuale janë derivate të BDI-së, ndërsa Aleanca për Shqiptarët s’ka qenë, s’është dhe s’do të jete kurrë”, thonë nga ASH.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Prokuroria

Vazhdon greva në prokurori – grupi i punës do të ketë afat prej 10 ditëve për arritjen e marrëveshjes

mickoski

Mickoski kërkon takim liderësh për zgjedhje

biden

Komuniteti shqiptaro-amerikan letër presidentit Biden, shpreh shqetësim për rrezikun nga Serbia

IMG_5719

Politikani serb: Radoiçiq u mor vesh me autoritetet serbe, prandaj u lirua

izet mexhiti3

Mexhiti: Përmes internetit lojërave të fatit e futën bixhozin në familjet tona

ASH

ASH: Interpelanca e opozitës teatër komik, procedura për kryeprokurorin e ri tanimë ka fillua

shaip kamberi

Kamberi: Ndikimi i politikës serbe në drejtësi është fatal, por, me aktin e sotëm, ajo po merr epitetin e shtetit “sponsor të terrorizmit”

caji-600x360

Keqpërdorën të dhënat e mjekëve për të shitur çaj, një kompani dhe një person nga Maqedonia rrezikojnë të dënohen me gati 7.000 euro

kuvendi parlamenti

Skandali në Onkologji, Kuvendi miratoi propozimin për formimin e Komisionit Anketues

INFO

NA NDIQ