Aurela Gaçe flet për një bashkëpunim me Luizin

Picture of INA
INA

05/08/2023

Aurela Gaçe

Pyetja ishte, a do t’a bëje një bashkëpunim me Luin. #intervistë pêr Top Channel “Pushime on Top”

Fakti që ai më ka përmendur në shtepine e BBV, ka dhënë vleresiim pêr punen time sigurisht e vleresoj vêrtetë,pasi vjen sigurisht nga një artist tjetër.

Mund të zgjidhja të kërkoja vemendje nga fama e suksesi i tij e mund t’a shffrytezoja momentin.
Mund t’a bëja që kur ishte pjesë e BBV,por më dukej sikur secili po kêrkonte lajm nga pêrmendja e tij.
Si I thonë? “Kur je lart, të gjjthë duan në copë nga ty”

Por, mendoj se vleresimi real pêr një artist tjeter eshte kur ti bën bashkëpunime pêr qejf,pêr deshirë,për pasionin që na bashkon.

Ai po jeton momentin e tij e unë e pergëzoj pêr ate që arriti.

Mbas 10 vitesh unë këtu jam😄
Dhe bashkëpunimi të vijë natyshëm, jo pse duhet por sepse duam🤗

Bashkepunimi sigurisht mund të ndodhte edhe më perpara, pa u bere pjese e bbv.
Sepse muzika eshte ndjesi 🥰

TË FUNDIT
15 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)
17 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
1 ditë
11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva
2 ditë
Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo
2 ditë
Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ME TE LEXUARA

17 orë
Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!
15 orë
Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

LEXO MË SHUMË

luiz melinda

Publikohet kënga e re e Luizit dhe Melindës (Video)

heidi

Heidi dedikim për Romeon: Më ke bërë gocën më të lumtur në botë!

ledion lico sara

11 vite bashkë, Ledion Liço tregon si u njoh me Sarën: Ja si u ndjeva

Sara gjordeni bbvip

Egla i kthehet Sarës: Lëre rehat Bardhin! Ja si i përgjigjet ajo

roza lati

Roza Lati feston ditëlindjen, ja kush ishin ish-banorët e BBV3 që morën pjesë

ferma vip

Ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba: U bë forca ime

Olta

Olta Gixhari bëhet nënë për herë të dytë, publikon foton nga spitali me dy djemtë

luizi luna

Video/ Kiara kërkon ndihmë për vajzën…

Olta Gixhari

‘Shejtani ka shkundur brekët’! Çfarë do të thotë Olta? Video

INFO

NA NDIQ