Aurela Hoxha çon këmbën mbi karrige, provokon me pozën

Modelja Aurela Hoxha është emër shumë i njohur në botën e modelizmit.

Shumë herë modelja është kritikuar në lidhje me përdorimin e fotoshopit në imazhe, por kjo gjë aspak nuk i ka bërë përshtypje, shkruan lajmi.net.

Në fotografinë e fundit, Aurela shfaqet joshëse teksa pozon  me këmbën mbi një karrige dhe shijon pijen.

E veshur me një bluzë të zezë prej rrjete dhe një palë pantallona ngjyrë hiri, Aurela dukej atraktive.

Në njërën prej fotografive që postoi në profilin e saj në Instagram, ajo pranoi pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit.  /Lajmi.net/