Aurela Hoxha e bën dimrin të nxehtë, shfaqet në bikini (Foto)

Aurela Hoxha edhe një herë ka treguar linjat e saj trupore.

Bukuroshja atraktive shqiptare ka treguar format e saj në bikini teksa ka grim të thjeshtë.

Ajo shfaqet nga resorte luksoze vazhdimisht ani pse është stinë e dimrit.

Modelja ka treguar anën e saj atraktive vazhdimisht në rrjetin social Instagram.

Përkundër kësaj, ajo vazhdon të jetë pa të dashur.

Aurela konsiderohet prej femrave më atraktive shqiptare.

Ajo konsiderohet mjaft e shtrenjtë për angazhiemt në kampanja të ndryshme në vend dhe më gjerë. /Blic/

https://www.instagram.com/p/BeS3I9GnL8a/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_legacy