Aurela Hoxha mahnit me trupin, sjellë një vallëzim sensual në Instagram

0

E cilësuar si një ndër femrat më seksi dhe më tërheqëse, e cila në çdo paraqitje të saj shfaqet tejet provokuese, shkruan Gazetablic. Është fjala për Aurela Hoxhëm, prezantuesja më joshëse në shqiptari, e cila me imazhet e saja ka bërë që të mbledh një numër të madhë të fansave.

Ajo nuk e ka ndërmend të ndalet, ku edhe kësaj radhe ka postuar një video shumë provokuese në të cilën shihet duke kërcyer në plazh në bikini të bardha.

Ndryshe, Aurela duket në topë formë dhe gjithashtu shihet se po kalon çaste të mira në pushime.

https://www.instagram.com/hoxha_aurela/?utm_source=ig_embed