Aurela Hoxha publikon foto me bikini

Aurela Hoxha është kthyer pas në kohë.

Modelja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria ka treguar linjat e trupit me anë të një fotografie të shpërndarë në Instagram.

Si përherë ajo duket shumë në formë dhe joshëse. /Sovrani/