Autobusi i lë midis Beogradit mërgimtarët nga Kosova

ina-online
ina-online

13 Gusht, 2023

Një autobus i linjës Prishtinë-Hanover ka pësuar një defekt dhe për pasojë rreth 70 udhëtarë janë në pritje tash e disa orë.

Autobusi ka ndaluar së udhëtari në kryeqytetin serb, Beograd.

Njëri nga udhëtaret ka rrëfyer për IndeksOnline se janë lodhur nga kjo pritje dhe se ndjehen të rrezikuar. Sipas tij, aty do të presin edhe disa orë.

Jemi më fëmijë, e të moshuar, na kanë lan vet, po frikësohemi”, ka treguar njëri nga udhëtarët.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Donika Gervalla

Gërvalla pas letrës së Radoiçiqit: Konfirmon që shteti serb është i përfshirë, të sanksionhet regjmimi Vuçiqit

john kirby xhon kirbi

SHBA i kërkon Serbisë të tërheqë trupat ushtarake nga kufiri me Kosovën

Radojcic vilat pasuria

Publikohen pamje nga “kështjella” e Radojçiqit, shikoni pasurinë të Pablo Escobarit të Ballkanit! (VIDEO)

azil

Po rritet pakënaqësia e gjermanëve me politikën e migracionit, shikoni sa vota do të fitonte AfD

tome-gashi

Tomë Gashi zbulon se kush e bëri të famshëm Radojçiqin në Kosovë, ja kë përmend!

kurti vucic

Kurti: Vuçiq e Radojiçiq si Millosheviqi e Arkani, dëshirojnë ta kthejnë rajonin në vitet 90-ta

Canak

Çanak: Ja pse në Banjskë dështoi skenari sipas yrnekut të viteve ‘90′

Ganimete Musliu Ganja

Ganja kërkon mobilizimin e deputetëve: Mos t’i lejojmë deputetët e Listës Serbe të futen në Kuvendin e Kosovës

artur liolini

Atë Artur Liolini ndërron jetë në SHBA, Begaj: Pasardhës i denjë i Fan Nolit

INFO

NA NDIQ