Autobusi me targa të Turqisë aksidentohet në Matkë

INA
INA

21 Gusht, 2023

Një autobus me targa të Turqisë është aksidentuar në kanionin e Matkës ku ka ngecur në bankinat mbrojtëse të rrugës dhe është bllokuar, informon Klan M.

Për fat të mirë nuk është rrokullisur dhe gjithë udhëtarët kanë dalë jashtë, nuk ka të lënduar sipas informacioneve të Klan Maqedoni.

Në vendin e ngjarjes pritet të arrijë edhe policia dhe mjete për ta larguar autobusin. 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

policia-haracine

Vrasje e dyfishtë në Maqedoni, vëllai vret vëllanë dhe kunatën

wagner-vagner-kosovo

Ai është i pranishëm grupi mercenarë Wagner?

Kasami

Kasami: Sulmi në Veri të Kosovës, është sulm terrorist

Ali Ahmeti

Ali Ahmeti: Dënoj sulmin vrastar ndaj policisë së Kosovës, destabilizon rajonin

Arben Taravari

Taravari: Dënoj me ashpërsi sulmin e kryer ndaj policisë së shtetit të Kosovës

monstra

Rasti “Monstra”, Raufi: Drejtësinë do ta kërkojmë në Strazburg

KAFE

Në cilin vend radhitet Maqedonia për nga konsumimi i kafesë

Kreshnik Bekteshi

Nuk e respektuan masën “Çmim i garantuar”, mbyllen marketet Vero në Taftalixhe dhe Viva Fresh në Butel

Carshia-e-Shkupit

Qyteti i Shkupit do të mbështesë zejtarët me nga 10 mijë denarë

INFO

NA NDIQ