Avantazhi i liderit/ Qetsori shton veten në një televotim për finalistin e dytë

Iliria News Agency
Iliria News Agency

22/04/2023

Si lider i shtëpisë, Qetsorit i’u dha avantazhi të dy kishte mundësi. Ai mund të shtonte veten në televotim, duke konkurruar me tre të nominuarit, Kiarën, Efin dhe Bledin për të garuar kështu për finalistin e dytë.

E në rastin e dytë , ai mund të shtonte veten së bashku me të nominuarit, por këtë herë në një televotim se kush do të largohet nga shtëpia.

Qetsori ka zgjedhur mundësinë e parë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ