Flet avokati i kumanovares: Ajo ndjehet e rrezikuar nga Fero

INA
INA

24/07/2023

Fiks një javë më parë, Prive solli detajet e dhunës fizike të ushtruar nga Fero ndaj Arbenitës mëngjesin e datës 11 korrik.

Emisioni ynë siguroi dosjen e prokurorisë, bashkë edhe me versionin e avokatit të njohur, Sherif Sherifi i cili e mbron reperin.

Por, kësaj here, Arbenita do ta çojë në fund të gjithë gjënë, përfshirë edhe nisjen e procedurave për divorc.

Për mbrojtje ligjore, modelja e njohur ka angazhuar avokatin e njohur Arianit Koci.

Ky i fundit ndau detaje të reja në një prononcim për Prive, ku theksoi se pas ngjarjes, Arbenita ndihet e rrezikuar.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Screenshot_2023-11-28-17-50-13-661_com.instagram.android-edit

Luizi Ejlli me fasule dhe raki ja thotë këngës për pavarësi (video)

dua lipa

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq e zi

Screenshot_2023-11-28-12-48-20-418_com.facebook.katana-edit

Luizi i përgjigjet Zhaklinës

INFO

NA NDIQ