Avokatja e njohur shqiptare pjesë e sfilatës Dolce & Gabbana (FOTO)

Picture of ina-online
ina-online

05/10/2023

Avokatja e njohur shqiptare, Arnida Çapi me trupin dhe imazhin e saj ka tërhequr vëmendjen edhe në pasarelat botërore të modës.

Ajo edhe sivjet ishte e ftuar nga Dolce & Gabbana në sfilatën e famshme “Fashion show, women spring/summer 2024”. Arnida po ashtu ishte edhe pjesë e eventeve të organizuara me rastin e “Milan Fashion Week”.

Ajo tanimë disa vite është pjesë e këtyre evenimenteve botërore të modës të Dolce & Gabbana, ku organizohen shfaqje të jashtëzakonshme mode, duke propozuar gjithmonë tendencat me avant-garde të stilit të femrës moderne veshur me elegancë, sensualitet dhe vetëbesim.

Të ftuar special këtë herë ishin Kylie Jenner, Michele Morrone, etj, ndërsa po ashtu sfiloi modelja e njohur Naomi Campbell. Pjesë e këtij eveniment herën e kaluar ishte si e ftuar speciale Kim Kardashian, Kris Jenner, etj. (INA)

TË FUNDIT
9 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit
14 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
15 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
15 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
16 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

ME TE LEXUARA

2 ditë
Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon...
16 orë
Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)
16 orë
Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)
15 orë
Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)
15 orë
Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)
14 orë
Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare
9 orë
Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

LEXO MË SHUMË

gentian zenelaj

Gentian Zenelaj tregon pse nuk mori pjesë në filmin e Luiz Ejllit

Era Istrefi

Era Istrefi rikthehet me këngë ndërkombëtare

luizi

Luizi e pyet kush është vajza më e bukur në botë, Ryan e habit me përgjigjen (FOTO)

arbenita

Kumanovarja më e lumtur së kurrë, i mbushet makina me trëndafila, kush ja dërgoi? (FOTO)

heidi romeo

Heidi publikon momentin intim me Romeon (FOTO)

nita-latifi-big-brother

Nita Latifi e konfirmon lidhjen, flet edhe për Luizin (Video)

gabriela

Gabriela Arapi bën deklaratën e papritur: Një futbollist i Kombëtares që është i martuar më ngacmon…

deamishel

I uruan vdekjen Deas, Fifi bën deklaratën e fortë: Kur më ra të fikët, babait tim i çuan mesazh

Meriton Mjekiqi

“Zemër mos ja fut, lshoja ujin”, çfarë po paralajmëron Meriton Mjekiqi?

INFO

NA NDIQ