Azemi kapet keq me banorët për Albën

Picture of INA
INA

07/11/2023

Alba, Azemi dhe Lumbardhi janë temë diskutimi brenda dhe jashtë shtëpisë më të famshme.

Fakti që po e përmendin emrin e saj Azemi nevrikoset keq me të gjithë, shkruan Kosovarja.

“Une hyj luft me krejt për ty,,,” u shpreh ai në një bised me Albën.

Çfarë mendoni për këtë dashuri?

TË FUNDIT
9 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin
20 orë
Luizi publikon këngën e re (video)
1 ditë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
1 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
1 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)

ME TE LEXUARA

1 ditë
Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë...
1 ditë
Kënga e re e Luizit po vjen (video)
1 ditë
Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë
1 ditë
Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)
20 orë
Luizi publikon këngën e re (video)
9 orë
“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

LEXO MË SHUMË

shpat kasapi

“Mendova se më kanë bërë magji”, këngëtari i njohur befason me rrëfimin e tij dhe flet për depresionin

Screenshot_20240720_122654

Luizi publikon këngën e re (video)

anita ramush

Anita tregon se çka i pëlqen në trupin e Ramushit (VIDEO)

noizy

Noizy zbulon të vërtetën nëse është i dashuruar me dikë

luizi luna

Kënga e re e Luizit po vjen (video)

Screenshot_20240720_122654

Luizi: Armiqtë sa vijnë e shtohen, di të thotë…

egla

Egla vjen me një monolog, fol fol se lirohesh (video)

ermonela jaho

Sopranoja shqiptare me famë botërore Ermonela Jaho feston sot ditëlindjen

IMG_4504

Ky është këngëtari shqiptar që paguhet 30 mijë euro vetëm për një natë (VIDEO)

INFO

NA NDIQ