Azir Aliu: Ditë historike miq

INA
INA

09/02/2024

Ministri i Shoqërisë Informatike dhe Administratës, Azir Aliu së bashku me ministrin e Shëndetësisë Fatmir Mexhitin pritet që të shkarkohen në seancën e sotme parlamentare.

Aziri nëpërmjet një fotografie nga Kuvendi ka lajmëruar se sot për të do të jetë një ditë historike.

“Ditë historike miq!”, ka shkruar Aziri.

https://www.facebook.com/AzirAliu.MSHIA/posts/337542972602843?ref=embed_post

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Rreziku nga Rusia – Ja kur hapet “kutia e Pandorës” sipas Bujar Osmanit!

IZETT-1392x928

Izet Mexhiti: Përplasjet e mia në BDI datojnë nga viti 2016 kur isha kundër koalicionimit me Nikolla Gruevskin

IMG_9321

VIDEO/Pajaziti: Premtimet e Ali Ahmetit për heqjen e 20%, reprizë që 20 vite vazhdimisht përsëritet

Taravari Gostivar

Taravari: Për pak orë mblodhëm 8 mijë nënshkrime

policia-mk

Vrasje në Bllacë, krisma armësh

imer

Selmani: Për demokracinë do të ishte e shëndetshme që presidenti të zgjidhet në Kuvend

autobus-besa

Aktvendimi për “Besa Transin” do të shpallet më 7 mars

Hristijan Mickoski

Mickoski ankohet: Byreku me jogurt është bërë 120 denarë

Afrim Gashi

Gashi optimist: Mbase sot përfundojmë procesin e mbledhjes së nënshkrimeve për Taravari

INFO

NA NDIQ