Azir Aliu uron pasardhësin e tij në Ministrinë e Shoqërisë Informatike (FOTO)

ina-online
ina-online

12/02/2024

Deri sa pritet votimi i ministrit të ri për Shoqëri Informatike dhe Administratë, Naim Bajrami dhe ministrit të ri për Shëndetësi, Ilir Demiri, Naim Bajrami ka publikuar një fotografi në Facebook me mbishkrimin “Loading…”, në fotografi ka komentuar ish-ministri i MSHIA-së, Azir Aliu, i cili edhe pse u shkarkua, uroi pasardhësin e tij Bajrami, por edhe Demirin.

“Urime Naim dhe Dr. Ilir Demiri! Shëndet e shumë suksese!”, ka shkruar Aziri në Koment.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

dokumente pasaporta

Qytetarët e Shkupit mund të kontrollojnë online nëse pasaporta e tyre është gati

Talat Xhaferi

Xhaferi në Samitin e Investimeve për Ballkanin Perëndimor të BERZH-it

Izet Mexhiti

Mexhiti mesazh Grubit: S’jemi derivat i Dik Martit dhe shtëpive të verdha

Taravari Gostivar

Halil Snopçe u caktua kryetar i shtabit zgjedhor të degës së ASH në Gostivar

Arben Taravari3

Taravari: Maqedonia një herë ka zgjedhur president në Kuvend, pse mos ta bëjmë sërish!

bdi kryesia

BDI e vetme apo bashkë Selën në zgjedhje, në lojë edhe emra tjerë?!

levizja-besa

Lëvizja BESA zgjodhi shefin e shtabit zgjedhor (FOTO)

fatmirbytiqi

Bytyqi: Kjo qeveri është treguar me vepra e jo me fjalë

demiri-750x430-1

Ministri i Shëndetësisë për REL – Demiri: Nëse jam ministër pas zgjedhjeve kam plan për klinikat

INFO

NA NDIQ