Aziri: “BDI-ja dhe LEN-i e admirojnë ASh-në për bashkëpunim

ina-online
ina-online

15/01/2024

Nënkryetari i ASH-së, Elmi Aziri thotë se BDI dhe LEN-i janë duke e admiruar dhe xhelozuar ASh-në, për faktin se kjo e fundit është para një vendimi të rëndësishëm – të shkojë e vetme, me opozitën apo me pushtetin në zgjedhjet e majit.

Aziri në ClickPlus tregoi arsyen.

“Edhe BDI edhe opozita (LEN) që publikisht kanë shpresa se kanë gatishmëri për bashkëpunim me ASH. Shpesh herë admirimi i tepruar dhe xhelozia mund të shkaktojnë dëm”, tha Aziri./TV21

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Bujar Osmani

Rreziku nga Rusia – Ja kur hapet “kutia e Pandorës” sipas Bujar Osmanit!

IZETT-1392x928

Izet Mexhiti: Përplasjet e mia në BDI datojnë nga viti 2016 kur isha kundër koalicionimit me Nikolla Gruevskin

IMG_9321

VIDEO/Pajaziti: Premtimet e Ali Ahmetit për heqjen e 20%, reprizë që 20 vite vazhdimisht përsëritet

Taravari Gostivar

Taravari: Për pak orë mblodhëm 8 mijë nënshkrime

policia-mk

Vrasje në Bllacë, krisma armësh

imer

Selmani: Për demokracinë do të ishte e shëndetshme që presidenti të zgjidhet në Kuvend

autobus-besa

Aktvendimi për “Besa Transin” do të shpallet më 7 mars

Hristijan Mickoski

Mickoski ankohet: Byreku me jogurt është bërë 120 denarë

Afrim Gashi

Gashi optimist: Mbase sot përfundojmë procesin e mbledhjes së nënshkrimeve për Taravari

INFO

NA NDIQ