Azizi drejtuar BDI-së: Stoilkoviçin nuk e sollëm ne, atë e gjetëm në mesin tuaj (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

23/06/2024

Deputeti i koalicionit VLEN, Adnan Azizi në fjalimin e tij replikues ndaj deputetëve të BDI-së theksoi se Ivan Stoilkoviqin nga partia serbe e gjetën në mesin e BDI-së.

“Stoikoviqin nuk e sollëm ne, e gjetëm mes jush. As Stoilkoviqi, as Vuçiqi, as Serbia e as Rusia nuk i kanë dëmtuar shqiptarët sa BDI-ja. Mbi 50% të shqiptarëve i keni çu në mërgim”, deklaroi Azizi ku nga foltorja shpalosi foto të Bujar Osmanit me shefin e diplomacisë ruse, Lavrov, të Ali Ahmetit me Vuçiqin dhe foto tjera të eksponentëve të BDI-së derisa ishin në pushtet.(INA)

TË FUNDIT
2 orë
Maqedonia e Veriut po zbrazet, 205 vendbanime nuk kanë aspak popullatë, 215 të tjera janë me më pak se 10 banorë
3 orë
Mickoski: Në buxhetin e shtetit mungojnë para për çka organet e hetuesisë do të kenë shumë punë
3 orë
Bekteshi: Sezona kalon, qytetarët ende presin kondicionerët dhe vauçerët për turizëm
3 orë
Mbyllet pika kufitare “Bogorodica”, zjarr në anën greke
3 orë
Ndahen 4.1 miliardë denarë për paga dhe pesë miliardë për pensione

ME TE LEXUARA

1 ditë
E kishte dhënë makinën për kompensim me mobilie, mashtrohet një person në Tetovë
8 orë
Qeveria ka emëruar disa drejtorë, ja emrat
1 ditë
Pesë vrasje të pazbardhura që kur ministri është i VMRO-së
1 ditë
"Grupi i Gërçecit", Prokuroria vepron
7 orë
VLEN: Hajdutëria sinonim i BDI-së - Qeverisja e tyre mbi 20 vjeçare është drejtpërdrejt fajtor për eksodin e të rinjve shqiptarë
1 ditë
Suat Saqipi do të jetë zëvendësdrejtor në Qendrën për Menaxhim me Kriza
1 ditë
Kasami për VLEN: Pas zgjedhjeve lokale mund të shkojmë me idenë e formimit të një subjekti të përbashkët
6 orë
Qeveria çoi në Kuvend listën e zëvendësministrave, këto janë emrat?

LEXO MË SHUMË

IMG_4461

Maqedonia e Veriut po zbrazet, 205 vendbanime nuk kanë aspak popullatë, 215 të tjera janë me më pak se 10 banorë

hristijan mickoski

Mickoski: Në buxhetin e shtetit mungojnë para për çka organet e hetuesisë do të kenë shumë punë

Kreshnik Bekteshi

Bekteshi: Sezona kalon, qytetarët ende presin kondicionerët dhe vauçerët për turizëm

kufi zjarr bogorodice

Mbyllet pika kufitare “Bogorodica”, zjarr në anën greke

denar

Ndahen 4.1 miliardë denarë për paga dhe pesë miliardë për pensione

pasaporta dokumente personale

Mbi 5600 veta kanë hequr dorë nga shtetësia e Maqedonisë gjatë pesë viteve të fundit

Afrim Gashi

Gashi: Kam informacione të sigurta, dhoma 161, si BDI uli pazarin për të hy në Qeveri

qeveria e maqedonise

Qeveria çoi në Kuvend listën e zëvendësministrave, këto janë emrat?

Ministrat VLEN Mexhiti Fatmir Limani Murtezani Arben Fetai Besar

VLEN: Hajdutëria sinonim i BDI-së – Qeverisja e tyre mbi 20 vjeçare është drejtpërdrejt fajtor për eksodin e të rinjve shqiptarë

INFO

NA NDIQ