Azizi nga Gostivari ‘selam’ ASH-së: Gostivari ka qenë çdoherë opozitar

INA
INA

31 Maj, 2023

Forumi Rinor i Lëvizjes BESA sonte ka mbajtur Konventën Themeluese të degës rajonale të Gostivarit. Në këtë konventë kanë qenë prezent qindra të rinj të cilët kanë votuar për organet drejtuese të rinisë.

Në këtë konventë ka folur edhe sekretari organizativ i Lëvizjes BESA Adnan Azizi i cili ka thënë se prej në kohën e Xhem Hasës e deri më sot Gostivari ka qenë opozitar, duke thumbuar kështu ASH-në e Arben Taravarit e cila është bërë pjesë e qeverisë.

Kryetar i FR – BESA në Gostivar është zgjedhur Drilon Fejzullai./ Lajmpress

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

gjobaa

MPB: 563 gjoba për tejkalim të shpejtësisë

denari-756x420-696x387-1

Prej sot fillon pagesa e pensioneve, me rritje prej 5.3%

ora-rryma-evn-struja

Në gjashtë muajt e parë të këtij viti çmimi mesatar i rrymës për amvisëritë 6,737 denarë për një kilovat orë

LSDM

LSDM: Mickoski është anti-BE, ndërsa VMRO-ja është anti-perëndimore

Screenshot-4-2-696x414

Dogana e Maqedonisë konfiskoi disa motoçikleta dhe disa pajisje për automjete

daniel server

Daniel Serwer përmend skenarët e rrezikshëm të Serbisë dhe Rusisë

lajcak

Lajçak mund të largohet së shpejti nga detyra e emisarit për dialog?!

Onkologija Onkologjia shkup

Protestat vazhdojnë, drejtësi për viktimat e Onkologjisë

albin kurti

Kurti: Sulmi terrorist ishte pjesë e një plani më të madh plan për aneksimin e veriut

INFO

NA NDIQ