Azizi: Zv/kryeministri Bitiqi dhe Qeveria janë të gatshëm ta sjellin Gruevskin

ina-online
ina-online

10/10/2023

shkruan: Adnan Azizi

Zv/kryeministri Bitiqi dhe Qeveria janë të gatshëm ta sjellin Nikolla Gruevskin në Maqedoni.

Fillimisht me “zbutje” të dënimit, pastaj me “burg shtëpiak” dhe me falje.

Funksionarët që erdhën në pushtet duke kërkuar burgimin e Gruevskit dhe shkatërrimin e regjimit të tij, tani po e kërkojnë atë të lirë?!

Epo ka logjikë, sepse siç thotë populli “Tenxherja, kapak kërkon”. Dhe këto funksionarë të korruptuar ashtin e tyre e duan, krimin për ta vazhduar.

*postim në facebook

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_6922

Sela: Nuk mund të shesin opozitarizëm ata që 20 vite nuk u kujtuan për shqiptarët, dhe shkelin marrëveshjet

Mexhiti gashi kasami

Gashi, Kasami dhe Mexhiti bashkëbisedim me mërgimtarët në Zvicër

pendarovski-nato

Pendarovski: Maqedonia e Veriut është një vend i vogël me ambicie të mëdha klimatike

Dimitar Kovacevski

Kovaçevski: Me një sistem tatimor efikas dhe politika pozitive, sigurojmë stabilitet financiar të vendit

Arben Taravari

Taravari sqaron gjitha dilemat dhe akuzat, ASH është faktor, do të dij si të veprojë

arben taravari

Taravari: Bota është e polarizuar, mesazhet e Lavrov janë të pritshme

Screenshot_162

Skandal në Shkup! Një grua ua mundësoi dy burrave të kenë marrëdhënie seksuale me dy të mitura, më pas i xhiroi

Bilall Kasami

Kasami: Bujari e solli Llavrovin në Shkup që të flas kundër shqiptarëve dhe Kosovës

Zekiri muhamed

Zekiri duhet t’i kthejë mbi një milion euro

INFO

NA NDIQ