Babai i Jasair Hasanit e përlot gazetarin (Video)

INA
INA

13/10/2023

Futbollisti nga Shkupi, Jasir Asani është bërë i famshëm në të gjitha trojet shqiptare me golat e tij spektakolar, njofton agjencia e lajmeve INA.Me golat e tij është mahnitur edhe trajneri i njohur Jurgen Klopp. Lidhur me këto suksese dhe gola të hatashëm është pyetur babai i Jasir Hasanit. Me deklaratën e tij ai e ka përlotur gazetarin shqiptar.

“Djali jot është më i miri dhe unë do të ulem e do falem për Jasirin që ka bërë një rezultat, një performancë të jashtëzakonshme”, ka thënë gazetari i Ora News.

Ai u përlot në momentin kur babai i Asanit deklaroi se biri i tij e kishte paralajmëruar se do të shënojë gol ndaj Çekisë.

“Jasiri është kështu, i çmendur. Kur thotë që do të jap goll ai shënon. Edhe sot më tha që do të jap gol dhe zoti e shpërblye duke shënuar gol. Faleminderit të gjithë shqiptarëve që i kanë dhënë mbështetje Jasirit”, përfundoi babi i tij.

Për më shumë shikoni videon:https://vm.tiktok.com/ZMjQnd36t/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

TABANOC-696x522

Kapen 13 sirianë në afërsi të vendkalimit kufitar “Tabanoc”

bullgari-maqedoni

OKB: Bullgaria t’i garantojë të drejtat e pakicës maqedonase

Izet Mexhiti kasami opozita len lidhja

LEN: BDI së pari i mashtroi shqiptarët me Naser Zyberin, tani për së dyti me Talat Xheferin si kryeministër teknik-administrativ

sela

Ndërroi jetë aktivisti i ASH-së, Emri Bislimi

arrestime terrorizem shkup

Ndalohet një 20-vjeçar nga Kumanova, kapet me lëndë narkotike

naser zyberi

Zyberi me rastin e 10 dhjetorit: Secili ka të drejtë të jetojë një jetë normale

Bujar Osmani

Osmani: Shqiptarët përdoren si temë rezervë për pozicione më të mira elektorale nga partitë nacionaliste maqedonase!

vucic

Vuçiq: Infrastrukturë gazi edhe drejt Maqedonisë së Veriut!

lsdm vmro

Vrasësi dhe vrasjet shfrytëzohen për politikë ditore/ VMRO-ja dhe LSDM-ja vazhdojnë të kërkojnë përgjigje nga njëra-tjetra

INFO

NA NDIQ