Babai i Kiarës feston ditëlindjen, urimi i Luizit për vjehrrin

INA
INA

03/03/2024

Babai i Kiarës feston ditën e sotme ditëlindjen dhe përveç urimit të vajzës së tij, nuk ka munguar as urimi nga dhëndri i tij, Luizi.

Luizi ka postuar në Instastory një foto ku shihet ai duke biseduar në video me vjehrrin e tij, ku mbi të shkruan: Edhe 100 o vjehërr.

Nga ana tjetër, moderatorja Kiara Tito, ka ndarë në Instastory një postim të kaluar të sajin me babain e saj ku shkruan: Happy birthday Dad.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-15-21-40-25-867_com.facebook.katana-edit

“O Egla ose unë në shtëpi”/ Jetmiri shantazhon: Do iki nga BBV nëse nuk…

kiara koncert luizi

Kiara e sfidon me këngë, Luizi paralajmëron krijimin e grupit të ri muzikor (video)

egla

ITALIANI që i ka RRËMBYER zemrën EGLËS del “në dritë”?/ Ish banorja: Kanë një BIZNES bashkë, por…

Screenshot_2024-04-15-16-42-54-850_com.facebook.katana-edit

“Nxehet” atmosfera në Big Brother, Egla dhe Erjola bëjnë “twerk” në kuzhinë

kiara

Kiara tregon ndryshimin drastik që ka pësuar në shtatzëni

ledion lico

Ledioni publikon foton më të bukur të fëmijëve tij

luizi kiara

Luizi dhe Kiara japin lajmin e shumëpritur

Luizi dhe Kiara

Luizi dhe Kiara do të jenë më afër publikut, ja ku do të mund ta ndiqni jetën e përditshme të çiftit

xhuliana nura

Xhuli Nura opinioniste në Big Brother VIP Kosova 3 krah Luiz Ejllit?

INFO

NA NDIQ