Babai i Taulant Seferit flet për djalin dhe kombëtaren (video)

INA
INA

13/10/2023

Babai i Taulant Seferit ka folur për djalin e tij Taulantin dhe kombëtaren e Shqipërisë. Ai la thënë të gjithë lojtarët janë shumë të mirë dhe se ekipi po ec me hapa të sigurt drejt Berlinit. Ai gjithashtu ka treguar se gjyshi i Taulanit ka qenë futbollist i njohur dhe se ai ka luajtur në një periudhë të shkurtër. Më pas kanë folur mbesa dhe motra e Taulantit. (INA)

https://fb.watch/nFbAkOEHVw/?mibextid=Nif5oz

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

genc nuza

Genc Nuza do të ndajë drejtësinë në ndeshjen Dortmund – PSG në UEFA Youth League

Xhaka Taulant

Taulant Xhaka dënohet me dy ndeshje moslojë, për këtë ndërhyrje të stilit “kung-fu” (FOTO)

ibrahimovic

Ibrahimoviq rikthehet te Milani për herë të tretë

Ivan-Celikovic-

Në moshën 34 vjeçare vdes ish futbollisti i Shkëndijës!

broja

Mesazh i koduar për Brojën? Pochettino: Që të fitohet ndeshja, duhet shënuar gol

haqim memedi

Ndërron jetë në moshën 70-vjeçare legjenda e futbollit tetovar Haqim Memedi

Mirlind Daku

Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar tek Rubin Kazan

mourinho

Tifozët e Romës të dashuruar me Mourinhon: “Romanist për jetën”…

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp tregon se si ndryshoi gjithë sistemin për ta përmbysur Crystal Palacen

INFO

NA NDIQ