Babloku kërcënon Live në emision Fatmir Shehollin: Mos rri me Radojiçiqa se ta hjeku flamën o shpiun. – Ja si reagon ai

ina-online
ina-online

15/10/2023

Në emisionin Kojshia Show, këtë javë të ftuar ishin drejtori i Institutit për Marrëdhënie Ndëretnike, Fatmir Sheholli Drejtor, Adem Selman Shala nga fshati Remnik i Komunës së Vitisë, si dhe në një lidhje direkte edhe historiani Olsi Jazexhiu që punon dhe jeton në Malajzi.

I moshuari Adem Selman Shala, në këtë emision ka qortuar rëndë Fatmir Shehollin.

Madje edhe e ka kërcënuar atë.

Shala i ka i kërkuar Shehillit që të mos rrijë me ‘Radoiçiqa’.

Për më shumë, shikoni videon e më poshtme nga minuta 31:00.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

liridona-naim-murseli-600x375-1-600x360

Gjykata jep detaje, ja si ndodhi vrasja e Liridonës

leonardi naimi

“Ti rri këtu”, vëllai i Liridonës tregon si ua fshehu Naimi skenarin e vërtetë të vrasjes

Naim Murseli

Naim Murseli hyn në gjykatë fshehurazi nga mediat, çka e pret porositësin e vrasjes së gruas

Naim Murseli Liridon

Naim Murseli dhe dy të dyshuarit e tjerë për vrasjen e Liridona Ademajt, dalin sot para gjykatës

Naim Murseli

Vëllau i Liridon rrëfen momentet pas vrasjes: “Naimi s’e hapte telefonin, ish shku në Swiss Diamond kish porosit me hangër”

kerry vjosa liburn

Aliu publikon fotografi me ish-sekretarin Kerry dhe presidenten Osmani: Dëgjuam fjalimin inspirues për veprimet ndaj ndryshimeve klimatike

pacolli naimi

Pacolli flet për burrin që porosi vrasjen e gruas: Si e njoha dhe për çfarë ishte angazhuar

babai i liridones

“Naimi na ka prerë në besë”, flet babai i Liridonës

Naim Murseli Liridon

Shala tregon se si u kapën vrasësit e Liridonës

INFO

NA NDIQ