BabyG me lëvizje provokative para kamerës

0

BabyG është shfaqur provokative në videon e fundit.
Këngëtarja BabyG po vazhdon provokimet e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

BabyG konsiderohet një ndër emrat e estradës e cila është komentuar shpesh për zhvillimet e saj në karrierë dhe jetën private.

Përveç suksesit në muzikë emri i BabyG lakohet edhe për provokimet e ndryshme me video e foto të cilat i poston në rrjete sociale.

Së fundmi ka bërë lëvizje provokative në një nga videot e postuara, kështu duke imituar modelet seksi të Instagramit./Lajmi.net/

View this post on Instagram

Instagram model 🤷‍♀️

A post shared by BabyG (@babygee) on