Back to work, back në avion, Luizi i bën komentin epik Kiarës (Foto)

INA
INA

10/12/2023

Çifti Luiz dhe Kiara tashmë kanë mbërritur në Shqipëri.

Pa pritur gjatë Kiara ka postuar një foto në ambientet e Top Channel ku dhe po përgatitet për Fan Clubin e DWTS.

Ai që bëri komentin më epik ishte Luizi teksa i shkruan :

“Back në avion, se sonte duhet të këndoj” duke treguar që ai përsëri do jetë në avion për koncertin e rradhës.

Foto si më poshtë 👇🏻

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ledion lico

Njofton Sara Hoxha: Ledionit sot i ndodhi e papritura ..

sara HOXHA LEDRI

”Do më bëhej qejfi nëse fiton”, Sara tregon se kë mbështet në Big Brother

A825DDE7-9B9E-4067-8971-02612F849F89-750x449-1

Pasi iu zbulua romanca, Azeti i çon dron Erjolës në “BBV”?

Screenshot_2024-03-04-14-27-37-188_com.facebook.katana-edit

Florjan Binaj ironizon rëndë Ilnisën dhe Meritonin pa harruar dhe ish fituesit

Screenshot_2024-03-04-14-22-55-410_com.instagram.android-edit

Vajza e vogël qanë për Luizin dhe Kiarën (video)

luiz-ejlli

Luiz Ejlli do të futet sërish në “BBV3”, zbuloni datën

sara bardhi

“Ti je nëna e fëmijëve të mi”/ Bardhi bën deklaratën e papritur ndaj Sarës

diola desta

Diola Dosti në lidhje me biznesmenin kosovar?

zarf i zi

“Vëllai i Madh nuk toleron më”/ Zarf i Zi në shtëpinë e Big Brother VIP, shkak Françeska dhe Sara

INFO

NA NDIQ