Bad News Eagles luajnë sot në finale

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

19/02/2023

Ekipi nga Kosova në CS:GO, Bad News Eagles do ta zhvillojë sonte finalen e madhe të CCT Central Europe Malta Finals 1.

BNE ka treguar formë fantastike, duke mposhtur ekipet si forZe, Movistar Riders e Eternal Fire.

Në finale, ekipi kosovar do ta pres fituesin e duelit mes Eternal Fire dhe ENCE.

Finalja zhvillohet sonte nga ora 19:30 dhe fituesi shpërblehet me 50 mijë dollarë.

Kujtojmë se Bad News Eagles veçse e kanë të siguruar vendin e dytë, që u garanton atyre 25 mijë dollarë.

TË FUNDIT
49 minuta
Zlatko Daliç shpalos listën preliminare të Kroacisë prej 35 lojtarëve për “EURO 2024”
56 minuta
“Xhaka protagonist kryesor, Leverkusen i ka shtuar bukurinë futbollit”
1 orë
Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë
1 orë
Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi...
1 orë
Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite...

ME TE LEXUARA

1 orë
Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë
56 minuta
“Xhaka protagonist kryesor, Leverkusen i ka shtuar bukurinë futbollit”
49 minuta
Zlatko Daliç shpalos listën preliminare të Kroacisë prej 35 lojtarëve për “EURO 2024”
1 ditë
Ish-bashkëlojtari paralajmëron ashpër Mbappen për ambientin tek Real Madridi
1 ditë
Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve
1 ditë
Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester
1 ditë
Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024
1 ditë
Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli

LEXO MË SHUMË

zlatko dalic

Zlatko Daliç shpalos listën preliminare të Kroacisë prej 35 lojtarëve për “EURO 2024”

alonso xhaka

“Xhaka protagonist kryesor, Leverkusen i ka shtuar bukurinë futbollit”

luka modric

Modriqi udhëheq Kroacinë ndaj Shqipërisë

Thiago Motta

Zbulohen detajet e kontratës së Thiago Mottas me Juventusin, pritet zyrtarizimi…

gatusooo-2

Gattuso përgatitet për të shkuar në Ligën Saudite…

Jurgen Klopp

Emocione dhe lot në lamtumirën e Jurgen Klopp nga Liverpooli

sylvinjo silvinjo

Ja kur pritet t’i zbulojë trajneri Silvinjo emrat e futbollistëve të Shqipërisë për EURO 2024

guardiola

Ende e paqartë e ardhmja e Guardiolës: Dua të qëndrojë në Mançester

bresti

Historike, ekipi modest francez për herë të në Ligën e Kampionëve

INFO

NA NDIQ