’Mshele atë qene*’, Çfarë gjaku ki! – Eskalon debati mes Bahtirit e Matoshit

INA
INA

7 Qershor, 2023

Një debat i ashpër ka kulmuar në Kanal10 midis opinionistit Halil Matoshi dhe ish-kryetarit të Mitrovicës dhe anëtarit të VV-së, Agim Bahtiri.

Gjithçka ka qenë për veriun dhe rolin e faktorit ndërkombëtarë.

E në debat nuk kanë munguar fyerjet pa kontroll dhe provokimet e rënda. Shiko videon më poshtë:

 

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5646

Pas publikimit të pamjeve, reagon kryeministri Kurti – ka këtë mesazh!

shaip kamberi

Kamberi reagon pas sulmit ndaj një familje shqiptare në Medvegjë

medvegja

“Këndonin këngë nacionaliste”- Serbët sulmojnë me gurë e mjete të rënda shtëpinë e shqiptarit në Medvegjë (FOTO)

Enver Bytyqi

Bytyçi: Takimi sekret në New York me Vuçiqin tri ditë para sulmit, Ja pse duan KFOR ta marr kontrollin në veri

IMG_5650

Sveçla: Kemi dëshmi se Serbia e organizoi sulmin në Banjskë – Kishte qëllim aneksimin e veriut të Kosovës

Radojcic vilat pasuria

Sveçla tregon se për çka do ta shfrytëzojnë vilën e Radojçiqit!

IMG_5648

Publikohet momenti i sulmit ku u vra polici Afrim Bunjaku (VIDEO)

vjosa Osmani

Osmani: Me armët ruse Vuçiq po mendon aneksimin sipas modelit të Krimesë

Shaip Kamberi

Kamberi: Vuçiq mund të hakmerret ndaj shqiptarëve në Luginën e Preshevës

INFO

NA NDIQ