“Bajate, s’po ta përmendin emrin”, Edona debaton me Shqipen

INA
INA

09/11/2023

Derisa mbrëmë Azemi po tregonte se është zënë me Metin, Shqipja tha se nuk e ka filluar ende lojën e saj.

Ajo tha se nëse fillon të luajë, do të qajnë shumë prej banorëve.

Këtu ka ndërhyrë Edona e cila i tha se është shumë “bajate” dhe diskutimi i tyre ka vazhduar me tone të larta.

“Oj bajate, s’po ta përmendin emrin”, i ka thënë Edona, Shqipes.

Ndiqni videon e mëposhtme.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

Screenshot_2023-11-28-17-50-13-661_com.instagram.android-edit

Luizi Ejlli me fasule dhe raki ja thotë këngës për pavarësi (video)

dua lipa

“Një komb, një flamur”, Dua Lipa uron Pavarësinë me flamurin kuq e zi

Screenshot_2023-11-28-12-48-20-418_com.facebook.katana-edit

Luizi i përgjigjet Zhaklinës

ismet bexheti

Ismet Bexheti me këngën e re “Vajza e dëshmorit është ba nuse n’fustan të t’bardhë”, tregon kujt i kushtohet (VIDEO)

INFO

NA NDIQ