Adelina Tahiri frikësohet mos po e kap mësyshi (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Tahiri, po i shijon në maksimum ditët e nxehta të...

Luana thotë se është e “omel” (FOTO)

Luana Vjollca ka vazhduar të postojë foto tepër provokative në rrjetet sociale. Fotoja e saj e...

Aktori turk i bën dhuratë Almeda Abazit makinën luksoze të tipit “Range Rover”

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayışman, janë ndër çiftet më të pëlqyer dhe...

Publikoi këngën e re, Dafina Zeqiri zbulon ç’fshihet pas look-ut të saj të veçantë

Dafina Zeqiri, Ledri Vula dhe Lumi B i vunë flakën rrjetit, me këngën e tyre...

Goldi nis pushimet me bashkëshorten

Këngëtari, Gold AG bashkë me gruan kanë nisur pushimet në muajin korrik.Çifti me postime në...