2 në 1, Mziu e “kall” lojën për këtë vjeshtë

Reperi shqiptar në Gjermani, Mziu ka publikuar dje dy këngë brenda një videoklipi, të dyja...

Arbenita Ismajli rikthen imazhet e ëmbla me Feron

Arbenita Ismajli është ndër modelet e njohura, që karrierën e ka përqendruar në Londër. Përpos kësaj...

Rita Ora kërkon falje publike që shkeli rregullat anti-Covid në ditëlindjen e 30-të: Gabim serioz dhe i pafalshëm

Rita Ora ka kërkuar publikisht falje. Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Rita Ora, para...

Kjo është befasia qe e priti Emirës pas lindjes së djalit

Kjo është surpriza që e priti Ermirën e Guerilin në shtëpi. Në datën historike 28 Nëntor...

Mëngjeset e ‘nxehta’ të Kejvina Kthellës, duket atraktive në paraqitjen e fundit

Kejvina Kthella duket atraktive në paraqitjen e fundit. Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella është shumë...