Ballkani mëson kundërshtarët e mundshëm në rast se shkon në ‘Play-Off’ të Ligës së Konferencës

Picture of ina-online
ina-online

05/08/2023

Liga e Konferencës do të vazhdoj edhe këtë javë, ku tre skuadra shqiptare kanë kaluar në rrethin e tretë.

Kampioni në fuqi i Kosovës, Ballkani, kampioni shqiptar Partizani dhe ai nga Maqedonia e Veriut, Struga janë ende në garë dhe synojnë grupet e Ligës së Konferencës.

Për Ballkanin në rast se do të futej në grupe do të ishte hera e dytë radhazi, derisa Partizani dhe Struga nuk kanë luajtur asnjëherë në fazën e grupeve në garat evropiane.

Tanimë tre skuadrat shqiptare kanë mësuar edhe emrat e kundërshtarëve të mundshëm në rast se kalojnë rrethin e tretë.

Sipas formatit të përcaktuar, skuadrat që vijnë nga Liga e Kampionëve do të ndeshen me njëra-tjetrën në këtë garë.

TË FUNDIT
20 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
20 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
20 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
20 orë
Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)
21 orë
Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

ME TE LEXUARA

20 orë
Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd
20 orë
E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin
20 orë
Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës
22 orë
Shkëndija eliminohet nga Conference League!
21 orë
Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai

LEXO MË SHUMË

arber hoxha

Media e njohur kroate e parasheh të ardhmen e Arbër Hoxhës

jasir asani

E ardhmja e Asanit ende pezull, Arabia dhe Dubai alternativa për 29-vjeçarin

real madrid anceloti

Tre mbrojtës në radarin e Real Madridit pas bashkimit të Leny Yoro me Man Utd

portieri serb tre gishta provokon

Portieri serb provokon tifozët dhe lojtarët e Partizanit, shiheni gjestin e tij! (VIDEO)

ten hag manchester united

Man Utd arrin marrëveshje personale me yllin e PSG-së

morata

Morata i bashkohet “klubit” të lojtarëve më të shtrenjtë në histori… Ja sa kushton ai

shkendija tetoves

Shkëndija eliminohet nga Conference League!

Anglia

Ja kush është kandidati kryesor për të marrë drejtimin e “tre luanëve”

argjentina

Argjentina udhëheq listën, ku pozicionohet Shqipëria dhe Kosova?

INFO

NA NDIQ