Balotelli: Leao shkatërrimtar, por Pioli nuk është trajner

ina-online
ina-online

02/11/2023

Mario Baloteli ka marrë pjesë në takimin e zakonshëm me “Vox to box” në “TvPlay Twitch”. Ai ka komentuar edhe Rafa Leaon, duke deklaruar se:

“Nëse Leao do të punonte gjithmonë aq fort sa kundër Napolit, do të ishte shkatërruese.

Në futbollin italian tanimë nuk ka mbetur asgjë për të thënë, ndaj njerëzit kapen te marrëzitë si reagimi për zëvendësimin e Zhirusë dhe Leaos ndaj Napolit”.

Më pas një koment nga ana e sulmuesit ka ardhur mbi luftën në Serinë A.

“Mes Juves, Napolit dhe Milanit është një sfidë e mirë për të shkuar në vendin e dytë, nëse arrijnë të kalojnë përpara Interit, do të ishte akoma më mirë për ta.

Për momentin, megjithatë, Interi më duket se është një ekip superior ndaj gjithë të tjerëve, edhe pse të flasësh për titullin që në nëntor është gjithmonë e ndërlikuar.

Sidoqoftë, nuk mendoj se trajneri më i mirë italian është Pioli”, përfundoi Baloteli.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

genc nuza

Genc Nuza do të ndajë drejtësinë në ndeshjen Dortmund – PSG në UEFA Youth League

Xhaka Taulant

Taulant Xhaka dënohet me dy ndeshje moslojë, për këtë ndërhyrje të stilit “kung-fu” (FOTO)

ibrahimovic

Ibrahimoviq rikthehet te Milani për herë të tretë

Ivan-Celikovic-

Në moshën 34 vjeçare vdes ish futbollisti i Shkëndijës!

broja

Mesazh i koduar për Brojën? Pochettino: Që të fitohet ndeshja, duhet shënuar gol

haqim memedi

Ndërron jetë në moshën 70-vjeçare legjenda e futbollit tetovar Haqim Memedi

Mirlind Daku

Gol dhe fitore, Mirlind Daku merr vlerësimin e merituar tek Rubin Kazan

mourinho

Tifozët e Romës të dashuruar me Mourinhon: “Romanist për jetën”…

Jurgen Klopp

Jurgen Klopp tregon se si ndryshoi gjithë sistemin për ta përmbysur Crystal Palacen

INFO

NA NDIQ